top of page

Ekibimiz

AFR Mühendislik olarak Ankara bölgesindeki en iyi araç kalibrasyon firması olma hedefiyle yola çıktık. Standart otomobillerle ilgili birikimimizi korurken, en son teknolojiyi de en önden takip ediyoruz. Aracınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aracınız ister yeni ister eski olsun, her türlü sorununuzu çözebilecek en iyi ekibe sahibiz. Aracınız için yenilikçi mühendislik çözümleri üretiyoruz. Zanaatımız, gurur kaynağımızdır. Aracınızı, işini severek yapan ve önemseyen profesyonellere emanet edin.

Image-empty-state.png

Cemal Demir

Otomotiv Mühendisi

Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği mezunu olan Cemal, küçük yaşlarından itibaren otomobilleri yaşayarak büyüyen biri. Öğrencilik yıllarında Formula Student ve Tübitak elektromobil yarışlarına katılan Cemal, araçların tasarım ve üretiminde yer aldı.

Image-empty-state.png

Kıvanç Topuz

Test Pilotu-Satış Sorumlusu

Çocukluk yıllarından beri otomotiv merakını gizleyemeyen Kıvanç, bu merakını kendini geliştirmek için kullanmış biri. Üniversite zamanılarında TOSFED'e yarış gözetmeni olarak edindiği bilgiler ve çevresi sayesinde işinde daha hevesli bir konuma geldi.

bottom of page